Thb999 - สล็อต เว็บ ตรง ไม่ ผ่าน เอเย่นต์ ไม่มี ขั้น ต่ำ

Lajmet
2022-11-24 | อ่าน

Arrihet marrëveshja për targat në Bruksel

Lajçak falënderon SHBA-në për mbështetjen dhe kryenegociatorët për arritjen e marrëveshjes

Bislimi: Pas marrëveshjes, duhet të vazhdojnë bisedimet intensive të mbështetur nga Gjermania dhe Franca

Partia Serbe e Kosovës: Vuçiq urdhëroi që mos të prodhohen, e as tu vazhdohet regjistrimi i targave KM, PR, PZ...

BE flet për hapat e ardhshëm të dialogut: Nëse njëra palë e bllokon, Bashkimi Evropian e ndërpret procesin

Osmani falënderon Amerikën për arritjen e marrëveshjes në Bruksel

Haradinaj përshëndet arritjen e marrëveshjes: Koha për njohje

Vranët dhe riga shiu, temperaturat deri 11 gradë

Rebelimi i Samurajëve të Bundesligës tetë prej tyre që mundën Gjermaninë luajnë në elitën e futbollit të këtij vendi

Zëdhënësi i Qeverisë: Palët u pajtuan në atë që Kosova insistoi që nga takimet e së hënës

BE flet për hapat e ardhshëm të dialogut: Nëse njëra palë e bllokon, Bashkimi Evropian e ndërpret procesin

Deliu-Kodra pas marrëveshjes për targat: Humbje kohe, shtyrje të vizave, prishje me miqtë

Gxx shkëlqen në fitoren e ekipit Bad News Eagles

Rebelimi i Samurajëve të Bundesligës tetë prej tyre që mundën Gjermaninë luajnë në elitën e futbollit të këtij vendi

Granit Xhaka thotë se nuk do të veprojnë si Gjermania: Jemi në Katar për futboll, ambiciet e mia janë gjithmonë për fitore

Miqësore në mes të Kupës së Botës këtë gjë e bën Franca vetëm 24 orë pas fitores ndaj Australisë dhe triumfon sërish

Spanja tregon talentin që në start, dhuron spektakël dhe shënon shtatë gola kundër Kosta Rikës

BE flet për hapat e ardhshëm të dialogut: Nëse njëra palë e bllokon, Bashkimi Evropian e ndërpret procesin

Osmani falënderon Amerikën për arritjen e marrëveshjes në Bruksel

Haradinaj përshëndet arritjen e marrëveshjes: Koha për njohje

Kremlini në alarm pasi Krimea u godit nga sulmet me dron

Papritmas ju hahet diçka e thartë? Çfarë do të thotë kjo dhe kur duhet të shqetësoheni

Zëdhënësi i Qeverisë: Palët u pajtuan në atë që Kosova insistoi që nga takimet e së hënës

Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Televizori i padukshëm kthehet në dekor kur fiket

Si duhet ti ruani në frigorifer ushqimet tuaja

Në rast se keni pasur ndonjë dyshim për regjimin e Putinit: Deputeti i Dumës ruse i kërkuar nga policia britanike vjen me një kërcënim brutal për Zelenskyn

93 për qind e njerëzve nuk arrijnë të gjejnë germën që dallohet: A do ta gjeni ju?

Bad News Eagles shënon fitoren e parë në turneun kualifikues ESL Challenger League

Kendall, kaq e guximshme dhe sensuale - shfaqet me geta pa fund apo fustan!

Wiesmann Project Thunderball kushton 300 mijë euro

I ftohtë si akulli: Prezantuesi befason me reagimin e tij në momentin e tërmetit në Turqi

Parlamenti Evropian rekomandon një strategji të re të zgjerimit të Bashkimit Evropian, flet edhe për Kosovën

Knaus: Bashkimi Evropian bullizon Kurtin si ish i burgosur i Millosheviqit, ndërsa simpatizon Vuçiqin si ish-ministër i tij

E fejuara mahnitëse e Courtois rrezatoi në tribuna teksa e ndoqi portierin belg duke mbrojtur penalltinë ndaj Kanadasë

Man Utd mund të blihet nga Facebook, Amazon ose Dubai: Të tria shfaqen si pretendentë të besueshëm dhe seriozë për blerjen e klubit

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique mahnit me fizikun e tij në moshën 52 vjeçare

IKSHPK-ja tregon se në cilat qytete uji mund të pihet

Kriza në Ukrainë mund të transformojë të ardhmen e neutralitetit

Lufta në Ukrainë nxori në pah ndarjet e thella midis shteteve anëtare të BE-së

Ripërtëritja e Procesit të Berlinit

Mos u frikësoni për lindjen e foshnjës së tetë miliardtë; para se të bëhet 65 vjeç, numrat tanë do të shkojnë në drejtim të kundërt

Artisti lumian hollywoodian, Fatmir Bardhoci

Nga Shqipëria drejt majave të suksesit botëror në fitnes Njihuni me Senada Grecën, trajneren shqiptare të ndjekur nga miliona njerëz në botë

Rrugëtimi drejt suksesit i regjisorit Gent M. Çajani

The Victor artisti i ri që krahas tregut vendor synon edhe atë ndërkombëtar

Me mbi pesë mijë krijime muzikore për artistët më të njohur shqiptarë, Avni Qahili: Ëndrra ime është të bashkëpunojë edhe me Dua Lipën

Aja Fetai në TM kids, volejbollistja e vogël rrëfeu tregimin e saj

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel nuk është hera e parë që kemi mospajtime me Borrellin

Kurti shpalos detaje nga takimi në Bruksel, thotë se Borrell iu përshtat interesave të Serbisë

Takimi në Bruksel, qytetarët: Borrell dhe Lajçak po e mbështesin Serbinë, po i bëjnë trysni Kosovës

Vranët dhe riga shiu, temperaturat deri 11 gradë

Rebelimi i Samurajëve të Bundesligës tetë prej tyre që mundën Gjermaninë luajnë në elitën e futbollit të këtij vendi

Zëdhënësi i Qeverisë: Palët u pajtuan në atë që Kosova insistoi që nga takimet e së hënës

BE flet për hapat e ardhshëm të dialogut: Nëse njëra palë e bllokon, Bashkimi Evropian e ndërpret procesin

Deliu-Kodra pas marrëveshjes për targat: Humbje kohe, shtyrje të vizave, prishje me miqtë

Gxx shkëlqen në fitoren e ekipit Bad News Eagles

Kriza në Ukrainë mund të transformojë të ardhmen e neutralitetit

Lufta në Ukrainë nxori në pah ndarjet e thella midis shteteve anëtare të BE-së

Ripërtëritja e Procesit të Berlinit

Artisti lumian hollywoodian, Fatmir Bardhoci

Nga Shqipëria drejt majave të suksesit botëror në fitnes Njihuni me Senada Grecën, trajneren shqiptare të ndjekur nga miliona njerëz në botë

Rrugëtimi drejt suksesit i regjisorit Gent M. Çajani

Aja Fetai në TM kids, volejbollistja e vogël rrëfeu tregimin e saj

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel nuk është hera e par...

Kurti shpalos detaje nga takimi në Bruksel, thotë se Borrell iu përshtat interesave të Serbisë

Takimi në Bruksel, qytetarët: Borrell dhe Lajçak po e mbështesin Serbinë, po i bëjnë trysni Kosovës

Rrëfimi i gruas, burri i së cilës u vra 16 vjet më parë pasi paralajmëroi se Putini mund të fillonte një luftë në Evropë

Johnson pohoi se Gjermania shpresonte për një humbje të shpejtë të Ukrainës, reagon qeveria gjermane

Grupi pro Kremlinit raportohet se ka kryer sulmin kibernetik ndaj Parlamentit Evropian

Ukraina publikon imazhe të lirimit të mbrojtësve të Azovstalit

Finlandezët dhe suedezët e dinë shumë mirë se çfarë është dimri - ata vijnë me një paketë rekord ndihme për Ukrainën

SHBA dërgon municion prej 400 milionë eurove dhe gjeneratorë në Ukrainë

Gjysma e Moldavisë pa energji elektrike për shkak të sulmeve ruse në Ukrainë

Të paktën një i vdekur dhe disa të lënduar pamje që tregojnë zjarret dhe tymin pas sulmit të fundit në Kiev

Lëshohet me qira banesa dy dhomëshe tek kafet e vogla, në Prishtinë

Toka në lagjen Dardani, Prizren është në shitje

Shitet banesa në qendër të Prishtinës tek vatra e Muhaxherëve, e dedikuar për katër anëtarë

Shtëpia në lagjen Bazhderhane, Prizren është vënë në shitje

Lëshohet me qira lokali tek Rruga B

Banesa në lagjen Ortakoll në Prizren është vënë në shitje

Shtëpia me 210m2 në Prizren është vënë në shitje

E mobiluar dhe me sipërfaqe 278m2, banesa afër Abi Çarshia është në shitje

Kursen energjinë elektrike dhe krijon dritë të mjaftueshme kjo llambë është thjeshtë perfekte!

Shndërroni kontaktet në klientë çertifikohuni nga trajneri gjerman!

Ventilatori me ajër të nxehtë është heroi i ditëve të ftohta dhe mund ta merrni me zbritje

Vëzhgoni shtëpinë tuaj e gjithashtu merrni njoftime në celular për mysafirë përmes kësaj kamere!

Ky është parfumi aroma e të cilit zor hiqet nga memoria e të tjerëve

Monitoron gjumin dhe shëndetin e gjithashtu njofton për thirrje kjo orë është rezistente edhe ndaj ujit!

Këto trenerka do të bëjnë që beli juaj të theksohet e këmbët të duken më të gjata

Praktike dhe moderne këto dëgjuese janë perfekte për ju!

A është infertiliteti një problem në rritje?

Simptomat dhe shenjat e diabetit të tipit 2 shfaqen madje 10 vjet para vendosjes së diagnozës, por pacienti nuk i vëren

A është infertiliteti një problem në rritje?

Simptomat dhe shenjat e diabetit të tipit 2 shfaqen madje 10 vjet para vendosjes së diagnozës, por pacienti nuk i vëren

Sëmundjet e zemrës tek gratë, simptomat dhe faktorët e rrezikut

TELEGRAFI sh.p.k.Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtin, Kosov 38 224 093+383 48 222 355

Ky portal mirmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet n kt portal nuk mund t kopjohen, t shtypen, ose t prdoren n çfardo forme tjetr pr qllime prfitimi, pa miratimin e drejtuesve t Telegrafit. Pr ta shfrytzuar materialin e ktij portali obligoheni ti pranoni Kushtet e prdorimit.

Shkarkoje aplikacionin e Telegrafit për Android dhe iPhone

T gjitha t drejtat jan t rezervuara© 2006-2022 Portali Telegrafi